Karl Lagerfeld PU Saffiano Karl and Choupette Zadní Kryt pro Samsung Galaxy Z Flip 7
Kód: 978/918



Související produkty
Detailní popis produktu
Kryt je vyrobený z lehkého a odolného PU s texturou zrnité kůže a nabízí skvělou ochranu a pohodlí při používání.
Povrchová úprava krytu zajišťuje, že se skvěle drží v ruce a neklouže, což minimalizuje riziko vyklouznutí telefonu.
Díky přesnému tvaru perfektně sedí na telefonu a umožňuje snadný přístup ke všem tlačítkům a konektorům.
Tento model je vybaven magnetickou funkcí, která umožňuje snadné a bezpečné uchycení k magnetickým držákům - například v autě.
Magnet uvnitř krytu drží pevně, aniž by narušoval signál nebo funkčnost zařízení, a přitom zachovává štíhlý profil celého pouzdra. Jedná se tak o praktické řešení pro každého.
Elegantní opakující se psané logo a logo Karla Lagerfelda a jeho kočky Choupette na zadní straně nabízí nejen decentní, ale také luxusní vzhled.
Pokud tedy hledáte kryt, který kombinuje eleganci a funkčnost, je tento kousek od Karla Lagerfelda tou pravou volbou pro vás.
Klíčové vlastnosti:
- Originál Karl Lagerfeld
- Lehký a odolný kryt z PU s texturou zrnité kůže
- Skvěle se drží v ruce a neklouže
- Integrovaná magnetická funkce - vhodné pro použití s magnetickými držáky
- Přesně kopíruje tvar telefonu a umožňuje snadný přístup k tlačítkům a konektorům.
- Chrání telefon před prachem a poškrábáním
- Luxusní doplněk pro váš telefon i outfit
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Galaxy Z Flip 7 |
|---|---|
| EAN: | 3666339559380 |
| Materiál: | PU kůže |
| Model: | Samsung Galaxy Z Flip 7 |
| Značka: | Guess |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
| Výrobní společnost : | CG Mobile France SAS |
|---|---|
| Adresa : | 39 Rue de Courcelles,75008, Paris, France |
| E-mail : | customer@cg-mobile.com |
