Recenze: sluchátka F9 TWS

Výhody a nevýhody

 Výhody

✔️ Cenová dostupnost

✔️ Skvělá kvalita zvuku

 Nevýhody

❌ Kvalita a konstrukce působí levně

Specifikace sluchátek

Cena: 589 Kč

Čipset: BT8832A

Bluetooth: 5.1

Dosah: 10m

Nabíjecí pouzdro: 2000 mAh

Baterie sluchátka: 50 mAh 

Kabel: Micro USB Type-B 

2_2 

Jak sedí F9 TWS?

Sluchátka F9 sedí na uších docela dobře. Jsou přiměřeně lehké a poskytují slušnou dávku pohodlí při nošení. Z uší nepadají, ale musíte je trochu vmáčknout mezi ušní boltce.

Budete překvapeni hmotností každého sluchátka. Každý kus váží asi jen 3 gramy, což je nejlehčí kus sluchátka, jaký jsme kdy viděli.  

Kvalita zvuku sluchátek F9 TWS

Navzdory své levné a plastové konstrukce kompenzuje F9 TWS tyto nedostatky svou vysokou kvalitou zvuku.

F9 produkuje slušné množství tónů s dobrým mixem mezi vysokými, středními a nízkými tóny. Samozřejmě to není nic tak zázračného, ​​ale i tak to předčilo naše očekávání. Zejména s ohledem na to, jaká je na trhu konkurence.

Mikrofon: je F9 TWS dobrý pro hovory?

Kvalita mikrofonu F9 TWS je docela dobrá. Lidé vás na druhé straně hovoru slyší zcela jasně.

Jediný problém, se kterým se u tohoto sluchátka setkáte, je hlasitost. Při poslechu musíte zvýšit hlasitost zařízení na kterém posloucháte, abyste ho slyšeli. 

Nabíjecí pouzdro

Nabíjecí pouzdro obsahuje baterii s kapacitou 2000 mAh. To je hodně ve srovnání s jinými sluchátky za tuto cenu. Sluchátka v něm můžete nabíjet velmi často. Kromě toho můžete nabíjet i další USB zařízení, jako je váš smartphone, protože nabíjecí pouzdro funguje také jako powerbanka. Vzhledem k ceně celkem slušná funkce.

3

Baterie: jak dlouho můžete sluchátka používat?

Samotná sluchátka mají 50 mAh na sluchátko. Jak již bylo zmíněno, pouzdro má 2000 mAh. To znamená, že můžete sluchátka použít 20krát od plně nabitého až po zcela vybité. A nabité sluchátko můžete používat asi 3 hodiny. Stručně řečeno: tato sluchátka můžete používat nějakou dobu, než budou vybitá.

Závěr: vyplatí se F9 TWS koupit?

Pokud jste někdo, kdo občas používá sluchátka k poslechu, pak jsou to skvělá sluchátka, které je třeba zvážit. Zejména pokud jste někdo, kdo nechce za sluchátka vyhazovat značné množství peněz.

Pokud jste však někdo, kdo používá sluchátka téměř denně, možná budete chtít investovat nebo se podívat na jiné lepší možnosti. 

 

Sluchátka můžete koupit zde